• Fimak Asansör San. Tic. A.Ş.
  • 0850 265 34 58 - 0212 641 01 01
  • info@asansorservisi.com.tr

Asansör Servisi

Asansör Servisi
16 Haziran 2020

Asansörler gerek yük ve eşya, gerekse insan taşıyor olsun zaman içerisinde yıpranır ve eskir. Düzenli bakım çalışmaları yapıldığında ise uzun ömürlü ve güvenli taşıma imkanı sağlar. Mesken olarak kullandığımız binaların yanısıra, hastaneler, iş merkezleri, okullar, fabrikalar, restoranlar gibi pek çok farklı alanda faydalandığımız asansörler; artık hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline geldi. Dolayısıyla beklenmeyen bir arıza halinde ya da kullanım dışı kaldıklarında hem zaman, hem emek, hem de para kaybı yaratmakta. Tüm bunların önüne geçebilmek için Asansör Servisi ve periyodik bakım hizmeti oldukça önem taşıyor.

Asansör Servisinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Konforlu ve güvenli bir kullanım için asansör bakımınızı yapan firmadan alacağınız  hizmet hayati önem taşır. Firmanın bu konuda gerekli yetki belgelerine sahip olması, uzman bir kadroyla çalışması, şartlarınıza uygun ekonomik çözümler sunabilmesi, kaliteli işçilik ve güvenilir malzemeler kullanması önemlidir. Asansör Servisi hizmeti alırken güvenilir bir firma ile düzenli olarak çalışmanız, ileride yaşanabilecek sorunlar için garanti kapsamında hizmet alabilmenizi sağlar. Bu sayede tamirat, bakım ve onarım gibi ihtiyaç duyduğunuz pek çok servisi düzenli olarak temin edebilirsiniz. Fimak Asansör İstanbul genelinde Asya ve Avrupa yakasında her çeşit asansör için bakım, tamir, revizyon ve montajı hizmeti sunar.

Neden Asansör Servisi Almalıyım?

Asansör Servisi ve periyodik bakımı yasaya tabi bir zorunluluk olmasının yanında, arızaların önceden tespiti, kazalara karşı önlem alınması ve kullanıcının bilgilendirilmesi, asansörün doğru kullanılması hususunda tüketicilerin aydınlatılması konusunda da avantaj sağlar. Düzenli olarak alacağınız bakım hizmeti sayesinde, ileride yaşanabilecek daha büyük arızalar önleneceğinden; hem büyük ekonomik yüklerden kurtulursunuz hem de kullanımınız kesintiye uğramaz. Fimak Asansör teknolojik gelişmeler, yenilenen yasal düzenlemeler, can güvenliğinin temini ve güvenli taşıma için konulan standartlar gibi konularda gelişmeleri yakından takip eder. Kullanım kolaylığı ve emniyetinizi ön planda tutar ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda uygun fiyat ve çözüm önerileri sunar.