• Fimak Asansör San. Tic. A.Ş.
  • 0850 265 34 58 - 0212 641 01 01
  • info@asansorservisi.com.tr

Fimak Asansör

Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak uzun yıllardır asansör sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Merkez ofisi İstanbul Bahçelievler olan firmamız asansör yetki belgesine, marka tesciline, TSE belgesine ve yeterlilik belgesine sahiptir.

İnsan asansörü, yük asansörü, araç asansörü, sedye asansörü, panoramik asansör, engelli asansörü, servis asansörü, hidrolik asansör gibi her türlü asansörün kurulum, montaj, tamir, bakım ve servis hizmetlerini vermekteyiz. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek,  sektörümüzdeki yenilikleri hizmetimize dahil etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarla asansör sektöründe devamlı büyüyen ve referans sayısını arttıran bir firmayız. Uzman kadromuzla birlikte sizlerin ve yakınlarınızın can ve mal güvenliği, konforu için çalışır ve sizlere profesyonel hizmet sunarız.

Yasal  mevzuat gereğince asansör bakım ve onarımında yetki belgesine sahip olan Fimak Asansör olarak, bilgi, beceri ve tecrübesi ile asansörlerinizin her türlü bakım ve onarımını ciddi sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmekte ve asansör tamiri konusunda Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Fimak Asansör, İstanbul ve çevresinde uzman kadrosu ile asansörlerinizin rutin bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapar. Asansör yağ bakım ve değişimi, mekanik ve elektronik aksamların kontrolü ve değişimi, asansör performans ölçümü gibi asansör servisi hizmetlerinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Ayrıca ücretsiz asansör danışmanlığı yapmaktayız. Kullanım sıklığı ve koşullarına göre zamanla yıpranan asansörlerinizin CE belgesine sahip malzemeler ile revizyonunu yapmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli teknik personelimiz, sizlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en uygun asansör revizyonunu sağlamaktadır. Asansör revizyonu konusunda İstanbul ilinde ve 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Asansör sektörüne liderlik eden Fimak Asansör kesintisiz ve kaliteli hizmetiyle asansörün olduğu her yerde ve her alandadır. Faaliyet gösterdiğimiz yerlerde güven veren bir şirket olma yolunda çalışanlarımızın katkısı ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile birlikte sağlam adımlarla yürümekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm projelerimizde aralıksız olarak çalışmaktayız. Bütçenize uygun ekonomik çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak,  asansörleriniz hakkında her türlü hizmeti kalite ve güvenlik prensipleri doğrultusunda almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.